Японський автогігант заявив про відкриття ще одного заводу в Україні

8 листопада 2017, 09:35
Виробник електрообладнання для автомобілів японська компанія Fujikura Automotive Europe GmbH має намір відкрити на Львівщині своє третє підприємство

Про це компанія заявила на зустрічі з керівником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, передає Укрінформ.

"Наше зростання дозволяє нам планувати розширення діяльності, тому цілком ймовірно, що вже в наступному році ми будемо говорити про відкриття нового заводу на території Львівської області", - сказав президент Fujikura Акіра Сасагава.

Відео дня

Представники Fujikura висловили прохання посприяти прискоренню перетину кордону вантажів, щоб забезпечити безперебійне виробництво і своєчасне виконання замовлень.


Fujikura була заснована у 1885 році в Японії. Згодом вона виросла до міжнародної корпорації, що займається інноваційними технологіями. Оборот компанії перевищує €5 млрд на рік. Її представництва працюють в США, Сінгапурі, Малайзії, Великобританії, В'єтнамі та Індії. У штаті - більше 50 тис. працівників.


У квітні 2016 року, перший завод електрообладнання та автозапчастин японської компанії Fujikura був відкритий у Львові, а у вересні 2016 року - в місті Рава-Руська Львівської обл.

Крім того, у травні Fujikura Automotive Ukraine Lviv заявляла, що відкриє два нових заводи у Вінниці та Черкасах.

Показати ще новини
Радіо NV
X