Японський автогігант відкриє ще два заводи в Україні

31 травня 2017, 11:11
9197
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Степан Кубів via Facebook

Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства і збільшити штат зайнятих працівників з 2 до 3 тис. осіб, а також відкрити два додаткових заводи площею 10 тис. кв. м

Виробник електрообладнання для автомобілів Fujikura Automotive Ukraine Lviv відкриє два нових заводи у Вінниці та Черкасах

Про це у своїй сторінці в Facebook повідомив перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

“Завершили засідання Кейданрен, де працювали над інвестпроектами Україна-Японія. Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства і збільшити штат зайнятих працівників з 2 до 3 тис. чоловік, а також відкрити два додаткових заводи площею 10 тис. кв. м у Вінниці та Черкасах на 1,5 тис. нових робочих місць", — написав Кубів.

Як повідомляє МЕРТ, японська федерація бізнесу Кейданрен об'єднує найбільші компанії, великі галузеві асоціації, економічні групи країни. Кейданрен вважається підприємницьким лобі Японії і аналітичним центром японського підприємництва.

Раніше, в квітні 2016 року, перший завод електрообладнання та автозапчастин японської компанії Fujikura був відкритий у Львові, а у вересні 2016 року — у р. Рава-Руська Львівської обл.

Нагадаємо, Fujikura була заснована у 1885 році в Японії. З часом вона виросла до міжнародної корпорації, що займається інноваційними технологіями. Оборот компанії перевищує 5 млрд євро на рік. Її представництва працюють у США, Сінгапурі, Малайзії, Великій Британії, В'єтнамі та Індії. У штаті - понад 50 тис. працівників.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 09:14

article_img
Перше місце України. Чому ми очолили рейтинг країн з найвищою смертністю через неправильне харчування
Наукпоп

Сьогодні, 07:00

article_img
Ейнштейн лютує. Дослідження темної матерії кидає виклик сучасній фізиці
Країни

Сьогодні, 10:33

article_img
Наша проблема – туристи і мопеди. В Амстердамі призначили велосипедним мером дев'ятирічну дівчинку

Головне

Футбол

Вчора, 19:02

article_img
Відомий український футбольний клуб припинив існування
Події

Сьогодні, 09:14

article_img
Перше місце України. Чому ми очолили рейтинг країн з найвищою смертністю через неправильне харчування
Політика

Сьогодні, 11:01

article_img
Справа Супрун: ще один нардеп від Радикальної партії подав до суду - ЗМІ