Японська туристична фірма запропонувала віртуальні польоти за кордон

20 лютого 2018, 11:21

В Японії туристична фірма пропонує відвідувачам спеціального ресторану First Airlines можливість віртуально злітати в Париж, Нью-Йорк, Рим чи на Гаваї, не покидаючи меж Токіо.

Відвідувачі ресторану проходять check in, як в звичайних аеропортах, а в "салоні" їх чекають крісла першого і бізнес-класів. Перед "вильотом" спеціально навчені співробітники, одягнені в форму бортпровідників авіаліній, проводять інструктаж з безпеки, пише Independent.

Відео дня

Потім "пасажирам" подають чотири страви, аналогічні тим, які розносять в літаках. Меню залежить від того, куди в цей момент відбувається віртуальний рейс.

Політ триває 2 години. Після "приземлення" клієнти можуть зробити VR-екскурсію по місту, в який виконується переліт.

Як відзначають в First Airlines, найбільше число їх "пасажирів" - це люди похилого японці, які через фізичні обмеження, пов'язаних з віком, не можуть здійснювати тривалі рейси.

Крім того, "послугами" користуються ті, хто боїться справжніх польотів, але хотів би пережити це на собі.

"Справжня поїздка вимагає багато клопоту під час підготовки до неї, а також дорого коштує і потребує часу. Тому я думаю, що це добре, що ми можемо насолоджуватися всім цим без турбот", - говорить 39-річний Такаші Сака, який вперше побував " в польоті "завдяки VR.

Компанія відкрилася в 2016 році, відтоді всі її "рейси" повністю заброньовані. Згідно з прейскурантом на сайті компанії, 2-годинний переліт в бізнес-класі коштуватиме 4980 єн ($47), а в першому класі - 5980 єн ($56).

В First Airlines відзначають, що планують незабаром додати внутрішні рейси по Японії, при цьому також будуть додані страви кухні регіону.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X