Японська Toshiba погодилася модернізувати українські АЕС

4 липня 2018, 18:37

Український державний Турбоатом і японська Toshiba Energy Systems & Solutions Corporation за сприяння державного Енергоатому підписали Меморандум про взаєморозуміння в сфері атомної енергетики.

Про це повідомила прес-служба Енергоатому.

Документ був підписаний в офісі Енергоатому генеральним директором Турбоатому Віктором Субботіним і Горо Янасом, директором, віце-президентом Toshiba Energy Systems & Solutions Corporation.

Відео дня

Компанії домовилися про початок співпраці в напрямку впровадження проектів з модернізації турбінного устаткування машинних залів АЕС.

Віце-президент Toshiba зазначив, що підписаний документ - це "крок, який дає можливість внести внесок в підвищення потужності енергетичного обладнання, як для українських АЕС, так і для атомно-енергетичних об'єктів у третіх країнах".

У свою чергу президент Енергоатома - компанії-оператора всіх українських АЕС - Юрій Недашковський зазначив, що співпраця Турбоатома і Toshiba сприятиме розвитку енергетичного машинобудування в Україні, а потім підвищить ефективність модернізації обладнання вітчизняних АЕС.


Турбоатом - єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для гідро-, теплових і атомних електростанцій. Географія поставок підприємства охоплює 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки.

Toshiba - велика японська транснаціональна корпорація. Виробляє обладнання та системи в області IT і комунікацій, електронні компоненти і матеріали, електроенергетичні системи, системи промислової та соціальної інфраструктури, споживчу електроніку і побутову техніку.

Показати ще новини
Радіо NV
X