Японська корпорація запустила в Україні новий елеватор

31 серпня 2018, 08:20

Компанія Ківшовата Агро японської SDGs Corporation запускає елеватор потужністю зберігання 16 тис. тонн в с.Ківшовата в Київській області.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Згідно з її даними, із запуском елеватора загальні складські потужності господарства становитимуть близько 30 тис. тонн.

Відео дня

У прес-службі уточнили, що інвестиції в першу і другу чергу елеватора склали близько 60 млн грн, ще понад 100 млн грн були спрямовані на закупівлю зерна у інших виробників для наповнення елеваторних потужностей.

"Перша черга елеватора була побудована до 2017 року. За останній рік була здійснена його реконструкція і розширення потужностей", - зазначили в компанії.

У планах Ківшовата Агро на найближчі п'ять років - збільшити земельний банк в чотири рази, до 10 тис. га, побудувати ще один елеватор.


Ківшовата Агро заснована в 2009 році. Її основний власник - японська SDGs Corporation, яка викупила підприємство в четвертому кварталі 2016 року.

Ківшовата Агро - єдине підприємство корпорації SDGs в Україні. Займається вирощуванням зернових - пшениці, соняшнику, кукурудзи, сої, має потужності для зберігання зерна, проводить лабораторні дослідження. Земельний банк компанії становить 2,5 тис. га.

Показати ще новини
Радіо NV
X