Янукович продав дві шахти на Донбасі - ЗМІ

3 березня 2018, 09:10
758
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Янукович продав дві шахти на Донбасі - ЗМІ - фото

Шахти продали два тижні тому

Шахти Новогродівська 1-3 і Росія були продані два тижні тому (у 20-х числах лютого) новому власнику. Формально ними числиться бізнесмен з Макіївки Валерій Атанов (виходець з групи Механік Віктора Вишневецького).

Про це повідомляють джерела ринку, передає ЕП.

Видання повідомляє, що у цій угоді Атанов представляє інтереси Едуарда Бондаренко - голови Донбасенерго, контрольованої Олександром Януковичем.

Зазаначимо, що Бондаренко підтвердив своє ставлення до обох шахтам, але при цьому підкреслив, що у цьому проекті він представляє власний інтерес.

"Я не фронтир когось (Олександра Януковича - ред.). Якщо мій інтерес до цих компаній реалізується, я готовий їх розвивати - вже до липня на Новогродівській ми готові запускати лаву, яка буде видавати 60 тис. т вугілля в місяць проти сьогоднішнього нуля", - розповів Бондаренко.

Видання також пише, що до цього купити шахти хотів куратор державної вугільної галузі Віталій Карпачова. За його словами, зрив угоди стався у лютому, коли від неї відмовилася сторона продавця - група ДРФЦ Олександра Януковича.

"Продавець вийшов з переговорного процесу", - зазначив Карпачов.

Крім того, він пов'язує зміну поведінки представників Януковича "з галасом у пресі" навколо своєї персони. У той же час джерела повідомляють, що учасники переговорів з боку старшого сина екс-президента відмовилися продавати компанії через порушення Віталієм Кропачовим своїх зобов'язань.

Відзначимо, що Новогродівська 1-3 і Росія отримали частину так званих "полів" (покладів вугілля, що розробляються) однойменних державних шахт під час президентства Віктора Януковича. Реалізацією цього проекту в інтересах його сина Олександра займався Олександр Сичинава - тодішній глава наглядової ради Всеукраїнського банку розвитку з групи Мако.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
9220
Компанії/Ринки

Вчора, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
6843
Компанії/Ринки

Вчора, 13:02

thumb img
Наглядова рада Нафтогазу запропонувала Гройсману оновлений склад правління - ЗМІ
5464

Головне

Події

Сьогодні, 15:54

thumb img
Очільник САП розпорядився закрити всі справи про незаконне збагачення до 28 березня
Політика

Вчора, 20:15

thumb img
Постраждав телефон: у поліції прокоментували сутичку на мітингу Порошенка в Івано-Франківську
Країни

Сьогодні, 13:23

thumb img
Президент Чехії запропонував змінити Конституцію України