Яндекс розповів про своїх користувачів в Україні

16 травня 2017, 14:41
Українська аудиторія сервісів Яндекса становить понад 11 млн осіб без обліку мобільних додатків

Про це Українським новинам повідомила керівник групи зв'язків з громадськістю Яндекс.Україна Наталія Журавльова.

"В Україні кілька десятків сервісів Яндекс, в числі найбільш популярних з них - Яндекс.Пошук, Яндекс.Пошта, Яндекс.Карти, Яндекс.Новини, Яндекс.Маркет, Яндекс.Музика і Яндекс.Браузер. Серед мобільних - Яндекс.Браузер, Яндекс.Навігатор, Яндекс.Карти, Яндекс.Музика", - зазначила вона.

Відео дня

За даними консалтингової компанії Gemius (інтернет-панель GemiusAudience), наданих Яндекс.Україна, щомісяця сервісами Яндекса в десктопної версії користуються понад 11 млн українців старше 15 років.

Міжнародна неурядова організація Freedom House віднесла Україну до країн з частковою свободою засобів масової інформації.

Інтернет-асоціація України (ІНаУ) заявила про неможливість блокування провайдерами потрапили під санкції російських сайтів.


Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X