Який краще купити диван в Києві, щоб він не скрипів?

22 лютого 2017, 11:00
PR

Якщо задати людям одне і те ж питання, що обов'язково повинно бути у вітальні, то отримаємо одну відповідь – м'який куточок

Звичайно, кожен з опитаних представив свої меблі, що відрізняються розмірами та забарвленням.

Без зручного і красивого куточка неможливий жоден інтер'єр. Він стає центральним об'єктом у ньому. Де б не поставили меблі, все одно погляд буде падати на них. У зв'язку з цим абсолютно всі хочуть купити диван у Києві дивовижного оформлення. В інтернет магазині Barin кожен зможе знайти модель до свого смаку.

Відео дня

Вишуканий дизайн - це звичайно добре, але важливу роль відіграє і те, що ховається під оббивкою. Саме на неї варто звертати увагу в першу чергу. Якщо ігнорувати цей пункт, незабаром м'який куточок може почати скрипіти. Створюється враження, що меблями вже користуються багато років, хоча їм від сили 3 роки. Природно, користувачі цікавляться, чому диван починає скрипіти і як цього уникнути.

Чому з'являється неприємний скрип?

Для виготовлення основи застосовують такі матеріали:

  • дерево;
  • метал.

У більшості випадків каркас виготовляють з дерева. Також існують пропозиції з фанери. Але краще не звертати увагу на подібні варіанти. Так як вони швидко виходять з ладу і потребують постійного ремонту.

Тепер повернемося до дерева. Скрип дерев'яної конструкції можете з'явитися через такі причини:

  • підвищена вологість;
  • порушення правил обробки або зберігання на складі;
  • неякісна деревина.

Відомо, що підвищена вологість негативно позначається на дереві. В квартирі або будинку не повинно бути занадто волого. Порушення правил виробництва або зберігання на складі теж значно знижують термін служби. Також скрип може з'явитися через низьку якість деревини.

Ще одним основним матеріалом вважається метал. У місцях з'єднання кріпильних елементів з часом виникає скрип. Найчастіше йому піддаються шурупи. Краще вибирати модель на болтах. Вони більш надійні.

Крім цього, причиною неприємного звуку стають пружини. Особливо це стосується залежного пружинного блоку. Для тривалого користування будуть ідеальними незалежні пружинні блоки.

Що робити, щоб меблі не скрипіли?

Позбутися від докучливих звуків практично неможливо. На час зможете продовжити термін експлуатації, змастивши кріплення або підтягнувши з'єднання. Через час проблеми знову повертаються. Вихід один – термінова заміна.

Якщо не хочете через кілька років міняти м'який куточок, то перед покупкою поцікавтеся особливостями каркаса. Це вбереже вас від появи неприємних сюрпризів.

Шукаєте диван, який би відповідав стандартам якості, але і був ще дуже модним? В інтернет-магазині Barin зібрані тільки найкращі моделі м'яких куточків. Подаруйте собі та близьким комфортний відпочинок на довгі роки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X