Як зробити бізнес-поїздки вигідними?

11 листопада 2016, 16:00
Новини компаній

Це запитання постійно задають собі керівники і власники компаній, працівникам яких доводиться часто літати, так би мовити, за виробничою необхідністю

Універсальною відповіддю, незалежно від частоти і дальності перельотів, може стати участь у корпоративній програмі лояльності під назвою Panorama Club Corporate.

Давайте спочатку.

Відео дня

На відміну від багатьох інших програм лояльності, за умовами яких компанії-клієнти зобов'язані за рік виконати певний обсяг перельотів або придбати квитки на певну суму, участь у корпоративній програмі лояльності МАУ не накладає на учасників жодних зобов'язань. Єдине, що вимагається від компанії, – заповнити заявку на участь у Panorama Club Corporate на сайті МАУ, вказавши дані компанії та Адміністратора – відповідальної особи, призначеної компанією для управління корпоративним рахунком.

Заявка вважається прийнятою тоді, коли на вказану при її заповненні електронну адресу Адміністратора приходить підтвердження реєстрації в програмі. Лист містить таку інформацію: номер корпоративного рахунку з інструкцією щодо його використання, пароль персональної ідентифікації компанії-учасника для доступу в корпоративний кабінет на сайті МАУ і схему накопичення миль. У числі основних опцій кабінету – можливість перевіряти кількість миль на рахунку, замовляти нагороди, дивитися статистику нарахування і використання накопичених бонусних миль тощо.

Автоматичне нарахування бонусних миль, які згодом можна обміняти на нагородні квитки, підвищення класу обслуговування, знижки до 50% на перельоти, послуги попередньої оплати перевезення наднормативного багажу, супроводу дітей, зміна дати вильоту і маршруту перельоту тощо здійснюється на рахунок компанії щомісяця до 15-го числа календарного місяця, наступного за звітним. При цьому враховуються тільки польоти власними регулярними рейсами і код-шеринговими рейсами МАУ (маркетингова квота місць на рейсах авіакомпаній-партнерів під кодом PS), милі за подорожі регулярними рейсами авіакомпаній-партнерів і чартерними рейсами МАУ, включаючи чартерну квоту місць на регулярних рейсах, не нараховуються. А ось використовувати накопичені милі можна на нагородні квитки не тільки на рейси МАУ, але й авіакомпаній-партнерів: Austrian Airlines, KLM, Air France, TAP Portugal, Etihad Airways. За кожен 1 долар США, витрачений на авіаквиток (тариф і паливний збір, виключаючи інші збори) компанія-учасник заробляє 5 бонусних миль на свій корпоративний рахунок. Відповідно, чим дорожчий квиток, тим більша винагорода за лояльність.

І найголовніше – милі нараховуються не тільки на рахунок компанії, але й на рахунок пасажира. Вигода подвійна: здійснюючи перельоти «у справах», співробітник заробляє бонуси як для компанії, так і особисто для себе. Звичайно, якщо сам є учасником індивідуальної програми лояльності МАУ Panorama Club. До речі, оформити нагородний квиток і будь-які інші нагороди з корпоративного рахунку можна на будь-яку людину, не обов'язково на співробітника компанії – це рішення приймає керівник.

Для того щоб бонуси, що були нараховані на обидва рахунки – корпоративний і індивідуальний – Адміністратору необхідно при бронюванні авіаквитка внести номер корпоративного рахунку компанії і номер індивідуальної кари пасажира у відповідні поля форми бронювання на сайті МАУ або повідомити їх агенту. Також варто звернути увагу, що за умовами програми внесення номера корпоративного рахунку в форму бронювання та, відповідно, нарахування миль на карту Panorama Club Corporate при оформленні квитка онлайн через агентські сайти неможливе.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Надайте співробітникам, клієнтам і партнерам більше можливостей для перельотів. Перетворюйте витрати на бонуси і отримуйте більше для вашого бізнесу.

Panorama Club Corporate – краще рішення та ідеальний інструмент скорочення витрат на бізнес-перельоти. Перевірено більш ніж 1000 компаній з 35 країн світу!

Показати ще новини
Радіо NV
X