Я зроблю все для незалежності наглядової ради Нафтогазу – Гройсман

11 квітня 2017, 13:04
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заперечує загрозу втрати незалежності наглядовою радою НАК Нафтогаз України

"Я б не перебільшував жодних загроз. Як прем'єр-міністр України я все зроблю для того, щоб спостережна рада НАКу була незалежною. Ми високо цінуємо роботу наглядової ради з незалежними представниками, досить компетентними", - цитує слова прем'єр-міністра Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За його словами, він підтримує якнайшвидше реформування Нафтогазу з впровадженням сучасних методів корпоративного управління.

"Думаю, настав етап, коли ми повинні проаналізувати, де перебуваємо. Мені б хотілося, щоб НАК швидше реформувався, щоб швидше відбулося розділення транспорту, видобутку та купівлі-продажу газу в країні, були впроваджені найсучасніші методи корпоративного управління, і в цілому прискорилося створення повноцінного – ред.) ринку газу", - додав прем'єр-міністр.

Гройсман зазначив, що на сьогодні ведеться дискусія з міжнародними партнерами з існуючих нюансів формування національного законодавства для створення газового ринку.

"Є різні шляхи, ось ми і шукаємо компроміс. Я думаю, що компроміс буде знайдений і все буде нормально", - резюмував він.

Нагадаємо, що чотири з п'яти членів спостережної ради Нафтогазу пригрозили звільненням, якщо не будуть враховані ряд питань, які обговорювалися з віце-прем'єром Володимиром Кистионом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X