J.P. Morgan запускає цифровий банк Chase

21 вересня 2021, 15:34

Американський фінансовий холдинг J.P. Morgan запускає у Великобританії цифровий роздрібний банк Chase в рамках плану щодо глобальної експансії.

«Ми спостерігали, на яких ринках клієнти дійсно готові здійснювати свої банківські операції переважно через цифрові канали, і Великобританія, відверто кажучи, лідирує в цьому відношенні», - цитує Reuters виконавчого директора нового банку Chase Саноке Вішванатана.

Відео дня

За його словами, якщо запуск у Британії буде успішним, він може почати роботу в інших країнах Європи, а потім і в усьому світі.

«Цей бізнес ми будуємо не тільки для Великобританії, але, сподіваюся, і для всього іншого світу», - сказав Вішванатан.

J.P. Morgan пропонує клієнтам безкоштовні рахунки з кешбеком у розмірі 1% від вартості на витрати за дебетовою карткою. У банку Chase зараз 500 співробітників у Британії.

У 2018 році Goldman Sachs, конкурент J.P. Morgan, успішно запустив у Великобританії цифровий банк Marcus.

Одним з головних конкурентів банку Chase в Британії є також цифровий банк Monzo. У нього близько 5 мільйонів клієнтів, але з генеруванням стабільного прибутку виникли складності.

Навесні минулого року команда співзасновників українського банківського проекту monobank запустила в Британії проект Koto.

Показати ще новини
Радіо NV
X