Ізраїль вирішив відновити імпорт українських яєць - Павленко

24 березня 2016, 17:24
Уряд Ізраїлю вирішив відновити постачання яєць з України через те, що підозри в зараженості української продукції не підтвердилися

Про це повідомляє Уніан.

"Ні ізраїльська сторона, ні українська не підтвердили сальмонелу в українських яйцях. Українські яйця є чистими і здоровими", – заявив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

Відео дня

За його словами, ізраїльська сторона попросила максимально швидко відкрити ринок яєць. Українські підприємства вже готові до імпорту продукції. Однак ринок поки що буде закритим до появи відповідного розпорядження про відкриття з боку ізраїльських ветеринарних відомств.

"З нашого боку є готовність хоч з понеділка, зараз питання до ізраїльських санітарів і фітосанітарів, коли вони будуть готові відкрити ринок", – уточнив Пвленко.

У січні Міністерство сільського господарства Ізраїлю зупинило імпорт яєць з України через виявлення в них збудника сальмонели. Наша країна відреагувала на це і запропонувала ізраїльській стороні контролювати кожну окрему партію за допомогою відповідного аналізу.

Після інциденту з експортом, Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України розпочала в обов'язковому порядку тимчасовий контроль кожної партії продукції, яку відправляють за кордон.

Показати ще новини
Радіо NV
X