Іванов і Хмельницький розділили управління активами

19 грудня 2019, 15:50

Засновник UFuture Василь Хмельницький заявив, що планує зосередитися на інноваційних проектах.

Український підприємець Василь Хмельницький відмовився від управління інвестиціями в проєктах девелоперської компанії UDP і столичного аеропорту Київ, повідомляється в спільній заяві компаній.

Відео дня

Цими об'єктами буде управляти компанія приватний фонд Quarter Partners партнера Хмельницького - Андрія Іванова. Компанія Хмельницького UFuture залишається мажоритарним акціонером цих компаній з правом вето.

Хмельницький планує сфокусуватися на проектах UNIT. City в Києві і Харкові, Біофармі, індустріальному парку Біла Церква та Київському міжнародному економічному форумі.

«Ми знаходимося на завершальному етапі нового структурування та управління нашими інвестиціями. Сьогодні я концентрують зусилля на глобальних інноваційних та імпакт-проектах, які змінюють країну», - зазначив Хмельницький.

Структура управління аеропортом Київ і програма його розвитку залишиться без змін. Девелоперська компанія UDP планує активізувати профільну діяльність і найближчим часом оголосити про нові проекти. Новим президентом UDP став Сергій Богославський, колишній гендиректор компанії Віталій Мельник залишиться курирувати розвиток інноваційних парків на посаді віце-президента компанії.

Нагадаємо, що недавно Василь Хмельницький купив частину ТРЦ Ocean Plaza .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X