Італійський лоукостер вирішив частіше літати до України

10 листопада 2017, 12:14
Італійська лоу-кост авіакомпанія Ernest Airlines, яка 20 жовтня цього року вийшла на ринок України, з грудня збільшить число польотів на рейсах з міст Італії до Києва та Львова

Про це повідомляє avianews.com.

Раніше до Києва з Бергамо і Неаполя лоукостер планував літати два рази на тиждень щопонеділка і суботи. З 20 грудня буде додана третя частота щосереди по обох напрямках, яка заявлена в розкладі до кінця березня 2018 року.

Відео дня

Крім того, з 19 грудня з'являться додаткові рейси до Львова на маршрутах Бергамо-Львів і Неаполь-Львів. На додаток до заявлених польотів щоп'ятниці і суботи буде додана третя частота щовівторка. Як і у випадку з Києвом, додаткові рейси до Львова згідно розкладу будуть виконуватися до кінця березня 2018 року.

На даний момент Ernest Airlines літає між Львовом і Бергамо. 4 грудня авіаперевізник відкриє рейси Київ-Бергамо, 8 грудня - рейси Львів-Неаполь і Львів-Венеція, 9 грудня - рейси Київ-Неаполь.

Крім того, Ernest Airlines заявив про намір в 2018 році перевезти понад 200 тис. пасажирів між Україною та Італією.


Ernest Airlines - італійська лоу-кост авіакомпанія, штаб-квартира якої розташована в Мілані. Основні рейси здійснюються між Італією та Албанією.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X