Італійська компанія готова вкласти 2 млрд доларів у нового оператора ГТС України

26 березня 2017, 19:52
НАК Нафтогаз України планує завершити переговори з потенційним інвестором для створюваного в Україні ПАТ Магістральні газопроводи України в найближчі три місяці

Про це пише ZN.UA.

Видання повідомляє, що учасники переговорного процесу називають серед найбільш реальних претендентів у інвестори італійську компанію Snam, яка зацікавлена в імпорті російського газу.

Відео дня

"За інформацією ZN.UA, зацікавлені в цьому і словаки. Але саме італійська компанія готова інвестувати в українську ГТС 2 млрд дол. А головне - забезпечити завантаження української ГТС, яку Газпром погрожує залишити без транзитного газу після закінчення дії так званого транзитного контракту з Нафтогазом 31 грудня 2019 р", - зазначає автор статті.

Також вказано, що тісні відносини італійського претендента з Газпромом насторожують, і слід враховувати небезпеку того, що компанія може стати "троянським конем".

Нагадаємо, що в жовтні минулого року дві європейські компанії повідомили, що готові взяти в управління українські магістральні газопроводи. Газові компанії з Італії та Словаччини надіслали комерційні пропозиції з умовами своєї діяльності в якості оператора української ГТС. Для співпраці з ними доведеться виділити в окрему структуру магістральні газопроводи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X