Італія виходить з російського авіапроекту - ЗМІ

17 червня 2016, 15:01
Італійський учасник заявив про намір мінімізувати участь у проекті Sukhoi SuperJet 100 (SSJ 100) Leonardo-Finmeccanica, повідомляє КоммерсантЪ

Як стало відомо виданню, після того як Росія внесла 100 млрд рублів на підтримку виробника літаків АТ Цивільні літаки Сухого (ЦЛС), італійська сторона перестала виділяти відповідні суми і, по суті, визнала проект нерентабельним.

Відео дня

Зараз сторони ведуть переговори про зниження частки Leonardo-Finmeccanica в проекті до 10%. ЦЛС повністю перейдуть під контроль структур Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК) Росії.

З джерел видання стало відомо, що італійський акціонер відмовився вносити кошти, еквівалентні обсягам держпідтримки, виходячи з стратегії нового керівництва компанії по виходу з нерентабельних бізнес-проектів. В рамках цього Leonardo-Finmeccanica за минулий рік продала частину залізничних активів (40% акцій Ansaldo STS і 100% Ansaldo Breda японської Hitachi за 809 млн євро).

В середині 2014 року стало відомо, що обсяг участі італійської сторони буде змінено. Тоді акціонери ЦЛС провели додаткову емісію акцій на 36,5 млрд рублів на користь компанії Сухий (це дочірня компанія ОАК). Тоді італійці не були готові до докапіталізації, але в результаті підписали угоду про збереження участі в проекті.

Показати ще новини
Радіо NV
X