Італія виходить з російського авіапроекту - ЗМІ

17 червня 2016, 15:01
465
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Sukhoi Superjet 100 – російський близькомагістральний пасажирський літак, розроблений компанією ЦЛС за участю низки іноземних компаній

Італійський учасник заявив про намір мінімізувати участь у проекті Sukhoi SuperJet 100 (SSJ 100) Leonardo-Finmeccanica, повідомляє КоммерсантЪ

Як стало відомо виданню, після того як Росія внесла 100 млрд рублів на підтримку виробника літаків АТ Цивільні літаки Сухого (ЦЛС), італійська сторона перестала виділяти відповідні суми і, по суті, визнала проект нерентабельним.

Зараз сторони ведуть переговори про зниження частки Leonardo-Finmeccanica в проекті до 10%. ЦЛС повністю перейдуть під контроль структур Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК) Росії.

З джерел видання стало відомо, що італійський акціонер відмовився вносити кошти, еквівалентні обсягам держпідтримки, виходячи з стратегії нового керівництва компанії по виходу з нерентабельних бізнес-проектів. В рамках цього Leonardo-Finmeccanica за минулий рік продала частину залізничних активів (40% акцій Ansaldo STS і 100% Ansaldo Breda японської Hitachi за 809 млн євро).

В середині 2014 року стало відомо, що обсяг участі італійської сторони буде змінено. Тоді акціонери ЦЛС провели додаткову емісію акцій на 36,5 млрд рублів на користь компанії Сухий (це дочірня компанія ОАК). Тоді італійці не були готові до докапіталізації, але в результаті підписали угоду про збереження участі в проекті.

Вибір редакції

IT-індустрія

Сьогодні, 20:00

article_img
Facebook-пастка. Як #10YearChallenge загрожує безпеці ваших даних
Наукпоп

Сьогодні, 12:40

article_img
Нумо, дівчата! Росія відправить у космос жіночий загін
Мода

Сьогодні, 12:12

article_img
На вулицях Парижа. Наомі Кемпбелл одягла джинси українського дизайнера

Головне

Теніс

Сьогодні, 04:07

article_img
Світоліна вийшла до чвертьфіналу Australian Open
Мистецтво

Сьогодні, 11:01

article_img
Свідоме споживання та інклюзія. Найкращі екологічні та соціальні ініціативи на фестивалі Sziget
Наукпоп

Сьогодні, 08:05

article_img
Скрізь життя. У антарктичному озері знайшли рештки крихітних істот