Український IT-сектор істотно збільшив експорт послуг

29 вересня 2017, 14:11
Обсяг експорту комп'ютерних та інформаційних послуг в січні-червні 2017 року зріс на 18,3% - до $1,3 млрд в порівнянні з аналогічним періодом 2016 года

Про це повідомила прес-служба Європейської бізнес асоціації (ЕВА), передає Інтерфакс-Україна.

За ростом експортної виручки в першому півріччі ІТ-галузь посіла третє місце в структурі експорту. У той же час обсяг податкових надходжень від ІТ-сектора в держбюджет зріс на 32,9% проти аналогічного минулорічного показника і склав 3,7 млн грн.

Відео дня

"У першому півріччі 2017 року індустрія сервісних інформаційних і комп'ютерних послуг України продовжує впевнений і стабільний ріст за показниками експорту високотехнологічних рішень і податкових надходжень до бюджету країни", - йдеться в повідомленні.

Приріст основних індикаторів ІТ-сектора пов'язаний, перш за все, з 7%-вим зростанням кількості фахівців в ТОП-50 найбільших гравців індустрії в січні-червні 2017 року, прийняттям законопроекту №4496 про спрощення експорту послуг в кінці 2016 року і відносної політичної та законодавчої стабільністю в країні.

"На сьогоднішній день ІТ-індустрія є драйвером зростання української економіки і складовою просування нашої держави як високотехнологічної країни на міжнародній арені. З 2013 року галузь демонструє стабільний приріст експорту і в першому півріччі цього року посіла третє місце за зростанням валютної виручки", - цитується в повідомленні виконавчий директор ІТ-комітету ЕВА Костянтин Васюк.


Європейська бізнес асоціація - неурядова організація, що об'єднує понад 900 європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Була створена в 1999 році. Ініціатором її створення була Європейська Комісія, яка зацікавлена в підтримці європейського бізнесу в Україні та налагодженні двосторонніх зв'язків Україна-ЄС.

IT комітет ЕВА є індустріальним об'єднанням компаній, що займаються виробництвом програмних продуктів і наданням програмних послуг.

Показати ще новини
Радіо NV
X