IT-компанія De Novo запустила "хмару" для держустанов

0 коментувати
Компанія почала розробляти програму наприкінці минулого року
Фото: De Novo / Facebook

Компанія почала розробляти програму наприкінці минулого року

IT-компанія De Novo запустила захищену хмару G-Cloud, яку створили спеціально для державних установ і підприємств

Про це повідомила компанія в своєму прес-релізі.

"Це хмара гарантує високу доступність ресурсів і захищеність даних, його рівень сертифікований за державним стандартам. Отже, ми готові надати надійний і захищений майданчик для електронного уряду, інших державних ІТ-проектів", – заявив генеральний директор De Novo Максим Агєєв.

У компанії заявили, що G-Cloud дозволить отримувати обчислювальні ресурси швидко кост-ефективно і з гарантованим захистом інформації.

Як зазначили в коментарі НВ Бізнес хмара є першою в країні розробкою, сертифікованою за комплексною системою захисту інформації (КСЗІ). Раніше такої методології, яка б дозволяла провести таку сертифікацію не було.

У компанії додають, що з появою сертифіката КСЗІ у G-Cloud для користувачів відкритий шлях отримання сертифікованих хмарних сервісів.

"G-Cloud гарантує високу доступність ресурсів. Тобто розміщені у цій хмарі програми, комп'ютерно-програмні системи будуть гарантовано працювати і надавати сервіси електронного управління нашим громадянам і вирішувати інші ІТ-завдання держустанов", – відзначають в De Novo.

Крім того, вони нагадали, що за останні два роки їх сервісом скористалися Державне агентство з питань електронного уряду України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Одеська облдержадміністрація, Львівська міськрада, Київський метрополітен, Укрспирт і інші державні установи.

Роботи над проектом почалися в кінці минулого року. Розміри інвестиції в пілотну частина сервісу досягли декількох сотень тисяч доларів.

"Сподіваємося, що завдяки G-Cloud Українці будуть користуватися широким спектром якісних державних е-сервісів, які будуть впроваджуватися швидше", – підсумували розробники.


Компанія De Novo спеціалізується на наданні професійних ІТ-послуг, хмарних сервісів і послуг комерційного центру обробки даних лідерам динамічних сегментів українського ринку.

Акціонерами De Novo є міжнародний інвестиційно-технологічний холдинг KM Core, глобальний інвестиційний фонд корпорації Intel - Intel Capital и IFC (Міжнародна фінансова корпорація), що входить у групу Світового банку.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: