Історія успіху. Будівельна група «Фундамент» відзначила День будівельника напередодні свого 75-річчя

16 серпня 2018, 11:14
Новини компаній

Перефразовуючи відому приказку: напередодні Дня Будівельника в Палаці Україна ніде касці впасти. Святкує будівельна група Фундамент. Волею випадку цього року одразу два приводи: професійне свято «День будівельника» і переддень 75-річчя від дня заснування підприємства у листопаді 1943 року.

Відео дня

В основному концертному залі зібралося понад 2000 співробітників – людей, які щодня своєю роботою безпосередньо впливають на житлове будівництво і соціальний розвиток Києва.

Зіркові ведучі вечора – королева української естради Оля Полякова і телеведучий Григорій Решетник. Прийшли привітати будівельників і молода гумористична команда Ніколь Кідман. Зі сцени лунає багато теплих слів і жартів щодо професії будівельника. Зал гучним сміхом відгукується на кожен з них.

Однак головна частина вечора – вшанування передовиків галузі. Серед нагороджених іменними подяками чимало співробітників різних підрозділів групи Фундамент. Це професіонали 10 компаній, які входять до складу будівельної групи. У церемонії нагородження взяли участь директори кожної компанії, які звернулися з побажаннями до своїх підлеглих і колег.

Багато з них не уникли можливості поринути у спогади про історію групи Фундамент. Але ж згадати дійсно є про що. Історія БГ Фундамент почалася зі створення Управління Особливої будівельно-монтажної частини №305 на третій день після звільнення Києва від окупації. Завдання стояло амбітне й непросте: у стислі терміни відбудувати зруйнований Київ. Колектив організації щосили трудився над будівництвом цілих вулиць і районів, об'єктів комунального та промислового призначення, побутових споруд і житлового фонду.

Власними потужностями створили не один мікрорайон у Києві – Теремки, Дарницький, Виноградар, а також побудували житлові масиви в кожному районі столиці. За час свого існування Фундамент звів мільйони квадратних метрів житла.

Компанія виступала генпідрядником у багатьох відомих проектах. Наприклад тривалу і плідну співпрацю з АТ АКБ «АРКАДА», з яким побудували не один житловий район: ЖМ «Патріотика», ЖК «Еврика», ЖК «Кассіопея».

Багато років репутація компанії була нерозривно пов'язана з організацією будівництва (генпідряд), будівельно-монтажних робіт на об'єктах комунального і промислового призначення, побутових споруд та житлового фонду.

«Накопичений досвід і найкраща технічна база дає нам можливість втілювати в життя найсміливіші рішення: від генерування ідеї до обслуговування реалізованого проекту. У нас власне виробництво і підряд, ми не залежимо від посередників. Тому впевнені в якості свого будівництва і здаємо проекти вчасно», – розповів генеральний директор БГ Фундамент Олексій Ведмідь.

Саме тому в компанії активно розвивають власний бренд як забудовника. Повний комплекс виробничих потужностей, обладнання для виконання будівельно-монтажних робіт, сильні логістичні, архітектурні та інженерні підрозділи, а також багаторічний досвід роблять можливим для БГ Фундамент повний цикл обслуговування нерухомості.

Залишається загорнути готовий продукт у гарну обгортку і презентувати кінцевого споживача – покупця квартир.

Зараз у портфелі компанії в Києві ЖК Lalaland, ЖК Welcome Home на Стеценко, Welcome Home на Ревуцького, ЖК Камертон.

Будує Фундамент житло абсолютно різного класу – від економ-сегмента до преміум-апартаментів у центрі столиці в ЖК Камертон. Його відмінні характеристики – енергоефективність, ландшафтний дизайн, внутрішній сквер, паркінг, консьєрж-сервіс, ресторан і лобі – все, щоб зробити життя в комплексі максимально комфортним.

«Бізнес клас і преміум-сегмент – це досить цікава ніша на ринку. Ми плануємо тільки нарощувати частку в цьому сегменті, тому що впевнені: на кожен унікальний і цікавий проект незалежно від класу знайдеться свій покупець», – поділився планами гендиректор Фундаменту.

Ще три, як мінімум, нові проекти на підході. «Повірте, нам є, чим здивувати найближчим часом і ринок, і кінцевого споживача», – розповіли в компанії.

Водночас у Фундаменті зазначили, що ринок житла в Україні схожий на синусоїду: виграє той забудовник, який зможе адаптуватися до мінливих умов, запропонувати якісне і доступне житло.

«Покупець чекає чогось більшого, ніж просто квартира, і ми готові дати йому комфортне житлове середовище», – резюмував Ведмідь.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X