Іспанці за 1,6 млн євро допоможуть Україні з авіазаконодавством

0 коментувати
Фінансування у розмірі 1,6 млн євро на цей проект надійде з Євросоюзу
Фото: pixabay

Фінансування у розмірі 1,6 млн євро на цей проект надійде з Євросоюзу

В Міністерстві інфраструктури запустили проект Twinning, який "підтягне" авіаційні правила України до норм Євросоюзу, повідомляє ЦТС

Програма "Гармонізація законодавства України в галузі сертифікації аеропортів/аеродромів та льотної придатності відповідних норм і стандартів ЄС та їх впровадження" складається з двох частин.

Перша передбачає удосконалення нормативно-правової бази та технічної компетенції Державіаслужби у сфері аеродромів/аеропортів. А друга – посилення технічного потенціалу Державіаслужби з питань підтримання льотної придатності.

Фінансування на цей проект надійде з Євросоюзу. Загальний обсяг інвестицій становить 1,6 млн євро.

"Ми створюємо нову систему, яка повинна бути відкритою і прозорою", – заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він висловив сподівання, що експерти з Іспанії допоможуть Україні в цьому.

Протягом 21 місяця українські та іспанські експерти обміняються досвідом. В рамках програми будуть працювати 103 експерта з Державного агентства авіаційної безпеки і безпеки польотів Іспанії, а також 81 експерт з Державіаслужби.

Керувати проектом буде голова українського відомства Олександр Більчук і Еухенія Люренс Бельтрані де Ередіа з іспанського агентства.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: