Warner Music провела найбільше IPO на американському ринку з початку року

4 червня 2020, 10:53
Одна з найбільших в світі компаній звукозапису Warner Music Group провела в ході IPO $ 1,9 млрд.

Третя за величиною звукозаписна компанія в світі Warner Music Group залучила в ході IPO $ 1,93 млрд, пише Financial Times.

Компанія провела первинне розміщення на біржі Nasdaq під тікером WMG. Як зазначає видання, це стало найбільшим IPO в США з початку року. Всього компанія продала 77 млн акцій за ціною $ 25 за папір. Капіталізація групи досягла $ 12,8 млрд.

Відео дня

Власник компанії Леонард Блаватник планує використовувати залучені в ході розміщення кошти для подальших інвестицій.

Організаторами IPO виступили Morgan Stanley, Credit Suisse і Goldman Sachs.

Відзначається, що Warner Music подавала заявку на IPO ще в лютому, однак в зв'язку з пандемією коронавірусу вирішила відкласти вихід на біржу. Однак, на тлі зростаючого попиту на стрімінгові сервіси в період карантину компанія все ж провела IPO. Видання зазначає, що акції музичного стрімінгового сервісу Spotify росли навесні 2020 року на тлі загального падіння ринку.

Торгова група IFPI відзначає, що в перебігу останніх п'яти років виручка музичної індустрії росла і в 2019 році досягла $ 20 млрд.

Як уточнює джерело видання, IPO дозволить власнику компанії Леонарду Блаватнику залучити зовнішнє фінансування без втрати контролю над компанією. Блаватник купив Warner Music в 2011 році за $ 3,3 млрд. Близько 25% виручки компанія отримує від контрактів з стрімінговимі сервісами на зразок Apple і Spotify.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X