Інвесторів Нафтогазу закликали відхилити повторні пропозиції щодо відстрочення виплат по євробондах — Reuters

9 серпня, 16:37
Нафтогаз України (Фото:radiosvoboda.org)

Нафтогаз України (Фото:radiosvoboda.org)

Юристи, які представляють інтереси кредиторів НАК Нафтогаз України, вважають, що нова пропозиція компанії про відстрочку щодо євробондів не змогла вирішити проблеми кредиторів.

Юридична фірма Dechert, яка представляє групу власників євробондів НАК Нафтогаз України, вважає, що перероблена пропозиція компанії про відстрочення виплат з євробондів не змогла вирішити проблеми кредиторів.

Відео дня

Про це пише Reuters 4 серпня.

Змінена пропозиція містила додаткові стимули, у тому числі додаткові процентні платежі, у спробі забезпечити підтримку дворічного мораторію на виплату боргу після того, як початкова пропозиція, висунута 11 липня, була відхилена.

У заяві юридичної фірми йдеться про те, що власники облігацій в особі Dechert « розуміють і з розумінням ставляться до труднощів, з якими нині стикається Україна внаслідок військового конфлікту з Росією».

« Проте компанія залишається стійким бізнесом, який працює на міцній фінансовій основі, і не стикається з тими ж проблемами, з якими стикається Україна на суверенному рівні», — додали в компанії.

Dechert не розкрила частку власників облігацій, що вона представляє.

Утримувачі цінних паперів мають час до 12 серпня, щоб проголосувати за пропозицію.

Нагадаємо, що Кабмін пішов на дефолт щодо єврооблігацій Нафтогазу.

26 липня 2022 року минув термін виплат НАК Нафтогаз власникам єврооблігацій.

Як повідомляє прес-служба Нафтогазу, раніше, 21 липня 2022 року, Кабінет міністрів, діючи як загальні збори НАК Нафтогаз України, своїм розпорядженням № 625-р зобов'язав посадових осіб компанії вчиняти будь-які дії при виконанні угоди щодо єврооблігацій компанії лише після окремого погодження таких дій Кабінетом Міністрів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X