Інвестор із Японії назвав два українських стартапи, які його зацікавили

10 лютого 2019, 11:42

Таїзо Сан, венчурний інвестор із супербагатої японської сім'ї розповів в інтерв'ю журналу Новое Время, що в Україні його зацікавили стартапи Kray Technologies та Ecoisme.

"Мені цікаві два київські стартапи, і ми вже провели з ними зустрічі в Києві. Перший - це Kray Technologies Дмитра Сурду. Вони виробляють безпілотники для сільського господарства. Другий - Ecoisme Івана Пасічника, виробник рішень у сфері енергоефективності", - повідомив він.

Відео дня

Таїзо Сан додав, що віддає перевагу вкладенню грошей у медичні технології, у поліпшення ефективності сільського господарства та освітніх систем.

Таїзо Сан - представник сімейства Сан, другого у списку найбагатших сімей Японії зі статками у $20 млрд. Його брат Масайоші володіє найбільшим у світі венчурним фондом SoftBank, де раніше працював і Таїзо Сан. SoftBank належать, наприклад, 15% сервісу таксі Uber і 29,5% гіганта електронної комерції Alibaba.

У 2013 році Таїзо Сан заснував власний венчурний фонд Mistletoe з інвестиційним портфелем у $245 млн, який інвестує у стартапи.

Читайте повний текст інтерв'ю із Таїзо Саном у свіжому номері журналу Новое Время - №4 від 7 лютого 2019 року

Показати ще новини
Радіо NV
X