Інвесткомпанія Dragon Capital вирішила купити ще один логістичний комплекс під Києвом

13 грудня 2017, 16:07
Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав компанії БЦ Регіон, підконтрольній українській інвесткомпанії Dragon Capital, дозвіл придбати активи компанії РМ Логістик (Буча Київської обл.)

Про це йдеться в повідомленні комітету.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, РМ Логістик зареєстрований на вул. Железняка, 5 в Бучі. За цією ж адресою діє логістичний комплекс Термінал Буча площею 32 тис. кв. м., зазначає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

РМ Логістик створена в 2008 році, займається здачею в оренду і експлуатацію нерухомого майна. Чистий прибуток компанії у 2016 році скоротився на 32% в порівнянні з 2015 роком - до 34,6 тис. грн, виторг зріс на 18% - до 19,9 млн грн, поточні зобов'язання зросли на 36% - до 4 млн грн. Згідно з даними Єдиного держреєстру, власниками компанії є Михайло Стоянов (25%), Костянтин Берест і Олег Христоєв (75%).


При цьому, згідно з даними Єдиного держреєстру судових рішень, Бучанська міськрада в лютому 2017 року звернувся до Київського господарського суду з позовом проти РМ Логістик з вимогою укласти договір про пайову участь в інфраструктуру міста.

Як вказується в матеріалах справи, у 2014 році Держархбудінспекція Бучі видала декларацію про готовність складських і офісних приміщень на вул. Железняка, 5 до експлуатації. Загальна кошторисна вартість об'єкта на момент його введення склала 42,2 млн грн.

Київський госпсуд рішенням від 7 червня 2017 року задовольнив вимоги Бучанської ради і зобов'язав РМ Логістик сплатити місту 4,2 млн грн пайової участі.

У свою чергу, РМ Логістик звернувся до Київського апеляційного госпсуду з проханням скасувати рішення Київського госпсуду і постановою від 24 жовтня 2017 року апеляційна скарга компанії була задоволена.


Компанія БЦ Регіон створена у вересні 2017 року. Основним видом діяльності є надання в оренду та експлуатацію власного та орендованого нерухомого майна.

За даними Держреєстру, власником 100% в статутному капіталі БЦ Регіон є компанія Драгон Капітал Консалтинг, кінцевим бенефіціаром вказано громадянин Чехії, власник однієї з найбільших інвесткомпаній України Dragon Capital Томаш Фіала.

Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році в Києві.


Нагадаємо, що в минулому році Dragon Capital придбала два логістичних комплекса під Києвом.

26 вересня стало відомо, що Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера.

Крім того, в кінці вересня Dragon Capital купила два бізнес-центри у Києві.

А наприкінці листопада кіпрській компанії Dragon Capital Investments Limited дозволили придбати частку в статутному капіталі дочірнього підприємства рітейлера Край Проперті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X