Інвестиції в нерухомість як засіб пасивного доходу

28 лютого 2019, 14:55
Новини компаній
Інвестиції в нерухомість (Фото:Standard One)

Інвестиції в нерухомість (Фото:Standard One)

У стратегічних планах практично у кожного українця незнищенний живий потяг до стабільного доходу. Бажано без зайвих стресів, ризикових операцій і з мінімальними зусиллями. Звучить заманливо, але...

Відео дня

Наприклад, банківські вклади – це один з варіантів. Правда, події останніх років суттєво підірвали віру вкладників у надійність такого інструменту. Саме тому сьогодні все більшої популярності набувають капіталовкладення в нерухомість, які довели свою стійкість до "фінансових штормыв". Особливо у столиці, де щороку зростає попит на доступне житло, а варіанти капіталовкладення варіюються від елітних ЖК до реліктів часів СРСР.

У нашій країні ринок нерухомості – це один з найбільш стабільних ринків, що дарує впевненість у цілості інвестицій та обіцяє (за правильного підходу) стабільний дохід.

Однак, коли абстрактний план купівлі житла переходить зі стану туманних задумів у практичне русло, з'являється безліч запитань, відповіді на які змушують майбутніх власників дуже замислитися.

Наприклад, навіть володіючи необхідною для купівлі сумою і твердим переконанням, що настав час конвертувати свої "кровні" у квадратні метри, мало хто спромагається передбачити такий фактор, як часові та фінансові витрати на контроль і обслуговування придбаного житла. Особливо в тому випадку, коли квартира купується не для власного користування, а, наприклад, для здавання в оренду. Та й де гарантія, що, купуючи квартиру на вторинному ринку (у якійсь облізлій висотці з проблемними комунікаціями) інвестору вдасться привернути орендаря на вигідних умовах?

Ось саме тут на сцену і виходять компанії, які вже давно завоювали собі місце під сонцем у Європі і Америці, але в Україні донедавна не особливо розвивалися. Йдеться про забудовників, що пропонують інвесторам вкласти кошти в будівництво житлового комплексу за принципом прибуткового будинку. У Західній Європі приблизно 70% міського населення мешкає саме в таких будинках.

Як прогнозують вітчизняні експерти ринку нерухомості, пік популярності прибуткових будинків у сучасній Україні очікується до 2020 року.

Зараз у Києві налічується два-три десятки житлових будинків, які умовно можна віднести до прибуткових. Переважно в них здаються під'їзди, секції, поверхи або просто багато квартир. Але вже сьогодні в столиці з'являються сучасні будівлі, зведені і експлуатовані за канонами, що практикуються у всіх цивілізованих країнах.

Яскравий приклад  житловий комплекс «Standard One», компанії «KDD Engineering», у Голосіївському районі Києва по вул. Васильківська, 100-А.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

«Standard One» буде самостійно забезпечувати обслуговування житла, що здається в оренду, зокрема прийом оплати. Організовано багаторівневу систему доступу в квартири, починаючи від входу на територію комплексу і закінчуючи доступом на поверх. Власникам надаються спеціальні електронні ключі, проводиться реєстрація гостей.

У вартість житла включено дизайнерські роботи з оздоблення квартир і всі необхідні меблі. Оформлення однокімнатних студій і затишних 2-3-кімнатних квартир з ергономічними плануваннями відбувається в чотирьох основних варіантах:

● Scandinavian – класичний, в світлих тонах;

● Loft – зі складною текстурою і оригінальними деталями;

● Base – з простими формами і згладженими кутами;

● Light – в урбаністичному стилі;

Але навіть не це головне. Люди, які вміють заробляти гроші власним розумом, вже якось самі дадуть раду з відповідними умовами та адекватною вартістю квадратних метрів, особливо з огляду на той факт, що окупність проекту розрахована в середньому на 8 років за мінімальної суми інвестицій приблизько $45 тис., і доходом від оренди в межах $4 тис. на рік.

Основний мотив для майбутніх інвесторів – перспектива. Київ – одна з європейських столиць, з постійним припливом нових людей. Місцезнаходження житлового комплексу, який буквально розташований за два кроки від метро та інших транспортних артерій міста, але водночас оточений необхідними для комфортного і безпечного життя об'єктами (магазини, лікарні, парки) – вже найближчим часом продемонструє зростання інтересу до проекту, що незмінно позначиться на вартості житла і доходах інвесторів.

Та й привабливість прибуткового будинку для майбутніх мешканців не можна скидати з рахунків, оскільки зручність житлового простору в 21 столітті – це не тільки планування квартири і вдале місце розташування. Завдяки передбачливості «Standard One» у новому комплексі більшість функцій можна виконати онлайн: від орендної плати і до замовлення сніданку з кафе, розташованого в цьому ж будинку.

Показати ще новини
Радіо NV
X