Інвестгрупа ICU стала співвласником Petcube та криптовалютного стартапу

11 жовтня 2018, 13:59

Інвестгрупа ICU, яка у 2018 році вийшла на ринок венчурного інвестування, стала співінвестором Petcube з розробки пристроїв для власників домашніх тварин і Hideez, яка створила електронний брелок - цифровий ключ і перший український гаманець для зберігання криптовалюти.

ICU оприлюднила дві зі своїх п'яти перших інвестицій на Ukraine Week в Лондоні.

Як розповів партнер ICU Макар Пасенюк агентству Інтерфакс-Україна, група входить в капітал компанії, коли проект має вже продажі та залучає фінансування, як правило, для географічної експансії.

Відео дня

"Наші інвестиції в один проект складають від $200 тис. до $1 млн. Всього ми інвестували в п'ять стартапів", - уточнив він.


Petсube - українська компанія, яка виробляє гаджети для власників домашніх тварин. Перший продукт компанії - Petсube - це пристрій, що дозволяє через мобільний додаток дистанційно стежити, розмовляти і грати в лазерні гри з домашнім улюбленцем.


Hideez - єдиний цифровий ключ, виготовлений у вигляді брелока, який "пам'ятає" всі паролі для будь-яких програм, сайтів і сервісів, а також може замінити брелоки або картки для доступу в офіс, під'їзд або паркінг.


Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять Інвестиційний капітал Україна, однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ Трійка Діалог Україна.

Основними власниками є її керуючі партнери Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Показати ще новини
Радіо NV
X