Міжнародний інвестбанк назвав середню ціну на нафту цього року

7 квітня 2016, 13:42
Аналітики інвестиційного бнаку Goldman Sachs Group Inc вважають, що ціна на нафту в $35 за барель не є ні занадто низькою, ні занадто високою. Це той рівень, при якому варто купувати акції геологорозвідувальних і видобувних компаній

Про це повідомляє Bloomberg.

На думку експертів, середня ціна у другому кварталі буде на рівні $35 за барель, середньорічна – $38, а в 2017 підніметься до $57,5.

Нафта в 30-38 $/барель не змінить поведінку американських компаній і допоможе збільшити вартість палива марки WTI до 55-60 $/барель в наступному році.

Відео дня

Поточний рівень цін вище собівартості видобутку, але вони будуть стримувати раніше відновлення виробництва на сланцевих родовищах.

"Ми вважаємо, що наш прогноз на другий квартал – ідеалістичний сценарій. Ми хотіли б використовувати волатильність для збільшення вкладень в акції виробників сланцевої нафти з найкращою продуктивністю", – заявили в інвестбанку.

У Goldman Sachs кажуть, що вірять у стійку заморозку або зниження видобутку ОПЕК. На їхню думку, зростання видобутку становитиме 600 тис. барелів на добу на цей рік і 500 тис. – на 2017 рік.

Раніше інвестбанк підвищив прогноз цін на нафту в другому кварталі цього року до $25-45 за барель.

Показати ще новини
Радіо НВ
X