Інтернет-провайдер Wnet розкрив подробиці обшуків СБУ

13 червня 2017, 12:22
Український телеком-провайдер Wnet відкидає звинувачення Служби безпеки України (СБУ) в незаконній маршрутизації трафіку в Крим в інтересах російських спецслужб і інші звинувачення і оцінює фінансовий збиток від обшуків і вилучення обладнання у 3 млн грн

"1 червня 2017 на території офісу компанії співробітниками СБУ України протягом 17 годин проводився обшук, в результаті якого були вилучені маршрутизатори, сервера і жорсткі диски, що забезпечують роботу мережі, більше половини офісних ноутбуків. Загальний фінансовий збиток оцінюється в 3 000 000 грн. Окремо вилучено понад 70 000 грн волонтерської допомоги ЗСУ. Створені технологічні проблеми. Постраждала ділова репутація компанії", - йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Крім того, Wnet відкидає звинувачення в тому, що провайдер має взаємоз'єднання мереж з ТОВ КримКом Південь, який знаходиться в Криму і зареєстрований за законодавством РФ.

"Договір на надання послуг між ТОВ Дабл-Ю Нет Україна і ТОВ КримКом Україна (українським оператором, зареєстрованим відповідно до українського законодавства в березні 2014 року, обслуговує клієнтів в Україні, обладнання якого розміщується в Києві) був укладений в квітні 2016 року", - повідомила компанія.

Також наголошується, що Wnet не веде господарську діяльність і не надає телекомунікаційні послуги на території АРК і ніколи не мав власних каналів в АРК.

Нагадаємо, що 1 червня в телеком-компанії Wnet силовики проводили обшуки.

Пізніше СБУ підтвердила, що проводить санкціоновані обшуки в офісі інтернет-провайдера Wnet (Дабл-Ю Нет Україна).

Також СБУ повідомила, що викрила механізм незаконного маршрутизації інтернет-провайдером Wnet (Дабл-Ю Нет Україна) трафіку на тимчасово окупований Крим в інтересах спецслужб РФ.

Показати ще новини
Радіо NV
X