Інтернет-провайдер Воля відновив роботу після масштабної атаки

13 грудня 2016, 14:26
Третій за величиною інтернет-провайдер в Україні – компанія Воля – відновила належним чином роботу всіх сервісів після масштабної аварії

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Наймасштабніша за останній час аварія сталася вчора, в понеділок, о 17:40 з причини внутрішнього ураження і втручання в роботу мережі, що призвели до збою роботи телекомунікаційного обладнання. На жаль, без доступу до послуги Інтернет опинилися всі абоненти Києва", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також зазначається, що в інших містах сервіси та послуги працювали безперебійно, але абоненти не могли отримати підтримку компанії у зв'язку з тим, що не працювали call-центр, портал абонента і Воля клуб.

За даними компанії, робота 80% сервісів відновилася до 23:00, а сьогодні в 6:47 доступ до послуг і сервісів був відновлений повністю.

Нагадаємо, що раніше компанія Воля заявила про зовнішню атаку на мережу, через яку у абонентів почалися перебої з доступом до Інтернету.


Воля - загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає послуги інтернет близько 600 тис. абонентів приблизно в 30 містах України. У рейтингу інтернет-провайдерів України Воля займає третє місце після Укртелекому та Київстару.

Показати ще новини
Радіо NV
X