Інтернет-провайдер Тріолан розповів, як обійти заборону Порошенка

16 травня 2017, 13:36
Співвласник інтернет-провайдера Тріолан Вадим Сидоренко прокоментував указ президента Петра Порошенка про введення санкцій відносно російських компаній і їх "доньок" і розповів, що є можливість обійти заборону

"Почув буквально 10 хвилин тому, тому складно сформулювати думку не чисто з точки зору відношення до нього (указу - ред.), а з точки зору його реалізації", - цитує його слова ЕП.

Відео дня

Як зазначив співвласник інтернет-провайдера, він поставив завдання інженерам опрацювати зараз, наскільки це взагалі нереально.

"Зараз ситуація така, що ми взагалі ніякий трафік мережі не аналізуємо і не блокуємо. Це труба, що там йде - ми не знаємо. Як тепер виявляти, що блокувати, а що не блокувати?", - зазначив Сидоренко.

За його словами, для початку компанія повинна зрозуміти, наскільки це взагалі "технічно підйомно".

"Тому що якщо ми не зможемо цього зробити – то тут хоч закони, хоч не закони, а як це зробити? Звичайно, ми зараз думаємо про реалізацію цього закону і як його виконати, але завжди ж є можливість – vpn, proxy, і ще різні способи - як людина може отримати цей доступ", - прокоментував Сидоренко.

"Будемо вивчати, як це рішення буде застосовуватися: перевірки, штрафи, і як вони будуть це доводити", - додав він.


Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) ПРО застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X