Intel проведе IPO підрозділу, який розробляє технології для безпілотних авто

7 грудня 2021, 10:47

Компанія Intel планує в середині 2022 року провести IPO підрозділи Mobileye, який розробляє технології безпілотних авто.

Виробник процесорів Intel має намір провести IPO для свого підрозділу Mobileye, який займається технологіями безпілотного керування. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

Компанія має намір вивести на біржу свій підрозділ у середині 2022 року. При цьому Intel залишиться контрольним власником Mobileye, йдеться в повідомленні компанії.

Також наголошується, що обидві компанії залишаться стратегічними партнерами, співпрацюючи у проектах, спрямованих на розвиток обчислювальної техніки в автомобільному секторі.

Команда Mobileye залишиться працювати у компанії, а професор Амнон Шашуа залишиться на посаді гендиректора. Нещодавно придбана компанія Moovit, а також команди Intel, що працюють над розробкою лідарів та радарів, а також іншими проєктами Mobileye стануть частиною Mobileye.

"За чотири роки, що пройшли з моменту придбання Mobileye корпорацією Intel, Mobileye продемонструвала значне зростання доходів, реалізувала безліч технічних інновацій і зробила значні інвестиції, спрямовані на вирішення найскладніших наукових і технологічних проблем, щоб підготувати розгортання автономного водіння у більших масштабах", - йдеться у повідомленні. у повідомленні компанії.

Очікується, що у 2021 році прибуток підрозділу зросте на 40% порівняно з минулим роком. У Intel вважають, що IPO надає найкращу можливість закріпити успіх компанії Mobileye у сфері інновацій та «розкрити цінність для акціонерів».

Intel купила ізраїльську компанію Mobileye у 2017 році. Компанія спеціалізується на системах камер на базі мікросхем, що забезпечують роботу безпілотних функцій у автомобілях.

Раніше повідомлялося, що Intel вивчає можливість покупки виробника чіпів GlobalFoundries за $30 млрд. Це може стати найбільшим придбанням Intel.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X