Інструкція для бізнесу. В України опублікували книгу з порадами, як торгувати з ЄС

13 листопада 2015, 13:54
987
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українським підприємцям розповіли, як працювати з Європейським Союзом

В Україні опублікували нову електронну книгу для представників бізнесу з порадами, як використати можливості Глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ), яка запрацює з 1 січня 2016 року

Книга "Інтернаціоналізація бізнесу та вихід на ринки Європейського Союзу", видана за фінансової підтримки Представництва ЄС, допоможе підприємцям знайти партнерів в ЄС, а також започаткувати або наростити експорт власних товарів, зазначають у прес-службі Представництва.

"Після запровадження положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стосовно вільної торгівлі, український бізнес увійде в європейський економічний та регуляторний простір і почне працювати у новому конкурентному середовищі. Це створить виклики, але також і нові можливості для тих, хто сповнений підприємницького духу і постійно шукає нових можливостей для розвитку свого власного бізнесу", - заявив Посол ЄС в Україні Ян Томбінський, представляючи книгу українській аудиторії.

За його словами, задля ефективного використання потенціалу ГВЗВТ необхідно вміти адаптуватися й розвиватися у нових умовах, прагнути самовдосконалення та розуміти вигоди стратегічного підходу до власного бізнесу.

Автором видання виступив досвідчений викладач з експорту Олег Мирошніченко. У книзі він описав комбіновані методи виходу на іноземний ринок, схеми роботи з іноземними приватними марками й можливості отримання підтримки українськими експортерами від українських та міжнародних інституцій, а також надав культурну інформацію щодо ведення бізнесу з країнами ЄС. Також у виданні наведені широкий список електронних джерел для експортерів та джерела регуляторної інформації, що стосуються харчової та сільськогосподарської продукції.

Електронну книгу можна завантажити безкоштовно за адресою http://bit.ly/eksport_do_ES

Нагадаємо, раніше в Мережі опублікували посібник з використання Twitter для політиків.

Вибір редакції

IT-індустрія

Сьогодні, 07:00

article_img
Назад у майбутнє. Ентузіасти відновили перший веб-браузер з 1990-х
Події

Сьогодні, 09:06

article_img
День Небесної сотні. Редакція НВ представляє фільм-спогад
Made in Ukraine

Сьогодні, 12:49

article_img
Повстали з попелу. Призабута українська соцмережа Nimses представила масштабне оновлення

Головне

Події

Сьогодні, 17:56

article_img
Росія готується до військового удару по Україні - Порошенко
Події

Вчора, 22:16

article_img
СБУ оголосила у розшук головного фігуранта справи про MH17
Геополітика

Сьогодні, 13:17

article_img
Путін: Росія готова націлити ракети на США