In-stream відео займає майже половину сегмента медійної інтернет-реклами — дослідження ІнАУ

30 липня 2020, 10:22

Сукупно In-stream і In-page відео займають більше 50% сегмента медійної інтернет реклами.

Найбільшу частку в сегменті медійної інтернет-реклами займає In-stream відео - 44,2%. Про це повідомляється в результатах дослідження ринку медійної інтернет-реклами ІнАУ за підсумками першого півріччя 2020 року.

Відео дня

Ще 7,5% займає відео In-page. При цьому на банерну рекламу припадає друга за обсягом частка - 38,1%.

На спонсорство і нестандартні рішення (спливаючі вікна pop-up і pop-under, формати catfish і screenglide, синхронні банери, фронтлайн, повноекранна реклама, звукова реклама в цифрові аудіопотоки) довелося 4,1% і 6,1% сегмента відповідно.

Також в ІнАУ визначили частки мобільних сегментів в загальному обороті медійної інтернет-реклами за 2019 рік. Частка мобільної реклами в загальному обороті склала 55%.

При цьому, 26% припало на банерну рекламу і трохи менше - 23,9% - на In-stream відео. На In-page video, інші нестандартні рішення і спонсорство сукупно припало менше 5%.

Частка закупівель за допомогою Programmatic склала для агентств 41,6%. Частка соціальних медіа і месенджерів (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Skype, Viber і ін.) Склала у агентств 43,7%.

Нагадаємо, що за підсумками дослідження ІнАУ за 2019 рік український ринок інтернет-реклами виріс на 35% . Обсяг ринку склав 12,6 млрд грн.

У дослідженні ІнАУ взяли участь представники агентств: Dentsu Aegis Network Ukraine; razom communications; Group M, IPlace; TMGU; AdWork; DIEVO; MediaHead; Netpeak; WebPromo; ADINDEX, MixDigital, PRODigital і Медіа Партнерство Баїнг.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X