На тлі масових скорочень. Маск заявив, що у Twitter «різко впала виручка»

4 листопада 2022, 21:07
За даними ЗМІ, Ілон Маск планує реформувати Twitter і скоротити половину співробітників (Фото:REUTERS/Dado Ruvic/Illustration)

За даними ЗМІ, Ілон Маск планує реформувати Twitter і скоротити половину співробітників (Фото:REUTERS/Dado Ruvic/Illustration)

Глава SpaceX і Tesla Ілон Маск заявив, що після того, як він купив Twitter, платформа стикнулась із «різким падінням доходів».

У п'ятницю, 4 листопада, Маск написав у Twitter, що через тиск «груп активістів» на рекламодавців дохід платформи значно знизився, хоча «модерація контенту не змінилася, а ми зробили все можливе, щоб заспокоїти активістів».

Відео дня

Як пише The Wall Street Journal, перед цим кілька відомих рекламодавців, у тому числі продовольча компанія General Mills Inc., виробник Oreo Mondelez International Inc. і Pfizer Inc., тимчасово припинили свою рекламу в Twitter після покупки компанії Маском.

За даними WSJ, раніше співробітники Twitter отримали лист із попередженням, що до ранку п'ятниці дізнаються, зберегли вони свої посади чи були звільнені. Скорочення нібито торкнуться близько 50% працівників компанії. На початку року в Twitter працювало понад 7500 людей. Звільненим співробітникам пообіцяли компенсацію і пільги до дня звільнення – для однієї людини це початок лютого, для іншої – початок січня, повідомляє WSJ.

28 жовтня стало відомо, що Ілон Маск завершив покупку соціальної мережі Twitter за 44 мільярди доларів.

Показати ще новини
Радіо NV
X