IKEA відмовиться від одноразових пластикових товарів

8 червня 2018, 10:07

Мережа шведських магазинів меблів і товарів для дому IKEA має намір до 2020 року повністю відмовитися від використання одноразових пластикових виробів на тлі зростання стурбованості через забруднення навколишнього середовища.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що з магазинів і ресторанів мережі повинні зникнути одноразові пластикові трубочки, стакани, тарілки і пакети, а також тарілки і стакани з картону, покритого пластиком. Цей процес буде проходити поетапно - у міру впровадження більш екологічних альтернатив.

Відео дня

Крім того, в компанії розраховують, що до 2020 року весь пластик, який використовується в магазинах, буде виготовлений із вторинної сировини.

IKEA вже готова до поетапної ліквідації пластику. Для цього компанія інвестувала в завод з переробки пластмас, щоб реалізувати повний перехід на екологічний варіант.

Зазначимо, що раніше IKEA анонсувала плани щодо створення власних сонячних батарей, які допоможуть компанії знизити споживання електрики, виробленого з вуглеводневого палива.


IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгвар Кампрадом. Перший торговий центр компанія відкрила в 1958 році. До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, яка займається виробництвом дерев'яних меблів і комплектуючих і має 35 заводів у 9 країнах. В Україні працюють інтернет-магазини компанії, товар поставляється з Польщі.

Показати ще новини
Радіо NV
X