IKEA відмовиться від одноразових пластикових товарів

8 червня 2018, 10:07
531
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У компанії розраховують, що до 2020 року весь пластик, який використовується в магазинах, буде виготовлений із вторинної сировини

Мережа шведських магазинів меблів і товарів для дому IKEA має намір до 2020 року повністю відмовитися від використання одноразових пластикових виробів на тлі зростання стурбованості через забруднення навколишнього середовища.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що з магазинів і ресторанів мережі повинні зникнути одноразові пластикові трубочки, стакани, тарілки і пакети, а також тарілки і стакани з картону, покритого пластиком. Цей процес буде проходити поетапно - у міру впровадження більш екологічних альтернатив.

Крім того, в компанії розраховують, що до 2020 року весь пластик, який використовується в магазинах, буде виготовлений із вторинної сировини.

IKEA вже готова до поетапної ліквідації пластику. Для цього компанія інвестувала в завод з переробки пластмас, щоб реалізувати повний перехід на екологічний варіант.

Зазначимо, що раніше IKEA анонсувала плани щодо створення власних сонячних батарей, які допоможуть компанії знизити споживання електрики, виробленого з вуглеводневого палива.


IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгвар Кампрадом. Перший торговий центр компанія відкрила в 1958 році. До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, яка займається виробництвом дерев'яних меблів і комплектуючих і має 35 заводів у 9 країнах. В Україні працюють інтернет-магазини компанії, товар поставляється з Польщі.

Вибір редакції

Наукпоп

Сьогодні, 16:00

article_img
Дзвоніть Спілбергу. Вбивця найбільшої акули на Землі може бути ще живий
Події

Сьогодні, 09:17

article_img
Ввічливі патрульні привозять до старих ментів. Відомі українці - про конфлікт київської поліції з С14
Культура

Сьогодні, 10:29

article_img
Організатори Оскара відмовилися від планів вручити чотири нагороди під час реклами

Головне

Компанії/Ринки

Сьогодні, 14:42

article_img
Мистецтво привертати увагу. Історія успіху креативного агентства Banda
Геополітика

Сьогодні, 01:49

article_img
Трамп підписав пакет законів, який збільшує допомогу Україні майже до $700 млн
Бокс

Сьогодні, 13:32

article_img
Промоутер запланував організувати бій Усика проти росіянина Повєткіна - ЗМІ