IKEA почала підготовку до відкриття магазину в Україні

6 липня 2018, 08:16

Шведська компанія з виробництва товарів для дому IKEA почала набір працівників в український підрозділ.

Про це свідчать оголошення компанії на сайті з пошуку роботи.

Зокрема, компанія шукає фахівців відділу продажів, логістики, дизайнера інтер'єру, а також менеджмент для центру підтримки клієнтів.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що IKEA має намір вийти на український ринок. Глава правління Мандарин Плаза Олександр Черницький повідомляв, що IKEA може стати орендарем найбільшого в країні торгово-розважального центру Південний площею 450 тис. кв. м.

Також повідомлялося, що ІКЕА зацікавлена у співпраці з українськими постачальниками дерев'яних меблів і комплектуючих до неї.

Пізніше стало відомо, що IKEА має намір протягом 1-2 років відкрити перший об'єкт в Києві. У лютому ЗМІ повідомляли, що IKEA відкриє магазин в Україні до кінця 2018 року.

Нагадаємо, в 2011 році IKEA заявляла про намір інвестувати € 20 млн в розширення виробничих потужностей компанії ЕНО-Меблі Лтд (Мукачево, Закарпатська область) до 2016 року.

Розвитком мережі в Україні буде займатися IKEA Південно-Східна Європа, яка управляє роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

У червні Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі також повідомляв, що IKEA шукає в Україні виробників меблів для співпраці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X