IKEA вирішила знайти в Україні виробників для своїх меблів

7 червня 2018, 14:08

Мережа шведських магазинів меблів і товарів для дому IKEA шукає в Україні виробників меблів для співпраці.

Про це йдеться в повідомленні Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

"14 червня у Києві в рамках Української шведський бізнес-форуму представники шведської компанії IKEA, які бажають зустрітися для налагодження співпраці з українськими виробниками продукції", - наголошується в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що IKEA зацікавлена ​​у співпраці з виробниками дерев'яних і фанерних меблів, диванів і крісел з оббивкою, офісних та комп'ютерних стільців, керамічних умивальників, фарфорового і скляного посуду, ламп.

Обов'язкові умови передбачають, що виробничі потужності таких компаній мають бути на території України, а річний оборот становитиме понад €2 млн.

Як повідомлялося, IKEА має намір протягом року-двох відкрити перший магазин в Києві. Розвитком мережі в Україні буде займатися IKEA Південно-Східна Європа, яка управляє роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Кілька років тому, в 2011 році IKEA розглядала можливість інвестувати € 20 млн в розширення виробничих потужностей компанії ЕНО-Меблі Лтд (Мукачево, Закарпатська область).


IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгвар Кампрадом. Перший торговий центр компанія відкрила в 1958 році. До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, яка займається виробництвом дерев'яних меблів і комплектуючих і має 35 заводів в 9 країнах. В Україні працюють інтернет-магазини компанії, товар поставляється з Польщі.

Показати ще новини
Радіо NV
X