IFC вирішила інвестувати €30 млн у найбільшого українського виробника пластикових упаковок

11 січня 2018, 14:01

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член Групи Світового банку інвестує понад €30 млн у найбільшого виробника гнучких пакувальних матеріалів у Східній Європі IMMER Group, щоб підтримати економічне зростання за рахунок експорту орієнтованого виробництва та створення робочих місць в Україні.

Про повідомляється у прес-релізі IFC.

Зазначається, що пакет фінансування IFC, який включає €15 млн боргового фінансування мобілізованого від інших кредиторів, підтримає зростання IMMER Ukrplastik, виробничі потужності якого розташовані в Києві.

Відео дня

“Фінансування IFC надходить у дуже важливий час. Економіка України повертається до зростання і ми хочемо скористатись цією можливістю, розвиваючи різні сегменти ринку, запускаючи новітні, інноваційні продукти для харчової промисловості та агробізнесу, а також диверсифікуючи наші експортні ринки", - сказала президент IMMER Group Ірина Мірошник.

За словами керівника регіонального офісу IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсона Пеллмара, проект повністю узгоджується із стратегією роботи IFC в Україні, що спрямована на зміцнення конкурентоздатності місцевого виробництва, підтримку створення робочих місць та стимулювання зростання конкурентної та експорт-орієнтованої компанії..


IFC – сестринська організація Світового банку та підрозділ Групи Світового банку. Є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України: за останні 10 років розмір її капіталовкладень у довгострокові проекти в низці секторів економіки України сягнув понад $3.2 млрд.


Нагадаємо, міністр фінансів України Олександр Данилюк раніше повідомляв, що міжнародна фінансова корпорація (IFC) інвестує $15 млн в фонд прямих інвестицій для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X