IFC та Швейцарія допоможуть поліпшити інвестклімат в Україні

31 березня 2016, 13:49
Міжнародна фінансова корпорація (IFC) спільно з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) проводять консультативну програму з підтримки України у створенні ефективного регуляторного середовища для бізнесу

Про це повідомляє AgroPortal.

Проект розрахований на три роки. В рамках його проведення учасники зосередяться на вдосконалення дозвільних документів, ліцензуванні та перевірці підприємств у всіх секторах економіки.

Відео дня

Програма допоможе адаптувати українське законодавство з урахуванням міжнародного досвіду, зокрема, правила та процедури забезпечення безпеки продуктів харчування.

Ще однією сферою діяльності буде спрощення регулювання логістики портів та річкових перевезень.

"Швейцарія посилила підтримку України у декількох напрямках, включаючи економічну стабільність. Дерегуляція і розвиток підприємництва відноситься до тих ключових реформ, реалізація яких є передумовою для стрімкого зростання України", – заявив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш.

Ініціатори проекту вже виділили економію витрат на дотримання нормативних вимог у розмірі $159 млн для українських аграрних підприємств.

"Мета нашої консультативної програми в Україні – допомогти створити більш сприятливе, справедливе і конкурентне бізнес-середовище, а також зменшити витрати на здійснення підприємницької діяльності в країні. Це допоможе залучити більше інвестицій у ключові сектори, зокрема у агробізнес і логістику, підтримати створення нових робочих місць і забезпечити довгостроковий економічний розвиток", – заявив керівник регіонального офісу IFC в Україні та Білорусі Руфат Алімарданов.

Нагадаємо, український агросектор не раз отримував різного роду фінансування від міжнародних організацій. Приміром, профільні підприємства в минулому році отримали кредитних грошей від ЄБРР на суму $300 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X