ICU купила українську "дочку" російського залізничного оператора

13 липня 2018, 20:43

Інвестиційна група ICU через кіпрську Aina Management Ltd. придбала Трансгарант-Україна - дочірнє підприємство російського залізничного оператора Фірма Трансгарант з групи FESCO.

У ICU підтвердили закриття цієї угоди, передає Інтерфакс-Україна.

В інвесткомпанії відзначили, що основним активом цього підприємства є парк вантажних вагонів.

"В силу дефіциту рухомого складу в Україні і високого попиту на нього ми розглядаємо цю потенційну покупку як вигідну інвестицію, яка дозволить зберегти актив в країні", - відзначили в прес-службі ICU.

Відео дня

Раніше Антимонопольний комітет України уточнював, що Aina Management Ltd. здійснює діяльність з управління корпоративними правами суб'єктів господарювання, пов'язаних з нею відносинами контролю, входить до складу групи ICU, яка контролюється Макаром Пасенюком і Костянтином Стеценко.

Згідно з даними джерел на ринку, ICU розглядала можливість спільного бізнесу з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо вантажних вагонів.


Трансгарант-Україна працює на ринку залізничних перевезень з 2003 року. Компанією здійснюються перевезення вантажів як залізницями України, так і в державах СНД і Балтії. Середньорічний обсяг перевезень вантажів становить понад 8 млн т.

Група FESCO (головна компанія - Далекосхідне морське пароплавство) - один з найбільших в Росії власників і операторів портової інфраструктури з залізничним і логістичним бізнесом. Основний вид діяльності - інтермодальні перевезення контейнерних вантажів.

Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять Інвестиційний капітал Україна, однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ Трійка Діалог Україна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X