ICU купила третину облігацій Укрпошти

13 лютого 2018, 16:35

Інвестиційна група ICU придбала облігації компанії Укрпошта на 50 млн грн, будучи співорганізатором розміщення облігацій серії А на загальну номінальну суму 150 млн грн.

Про це повідомили в інвестгрупі агентству Інтерфакс-Україна.

"Решта облігацій були придбані одним банком і інвестиційним фондом", - відзначили в прес-службі ICU.

В інвестгрупі повідомили, що планують підтримувати торгівлю облігаціями на ринку і пропонувати їх інституційним інвесторам - страховим компаніям, пенсійним фондам, а також нерезидентам.

Відео дня

Нагадаємо, що Укрпошта реалізувала перші облігації загальною вартістю 150 млн грн.


Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять Інвестиційний капітал Україна, однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ Трійка Діалог Україна.

Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України.

У січні-вересні 2017 року компанія отримала 415,5 млн грн чистого збитку за міжнародними стандартами фінансової звітності, тоді як за аналогічний період 2016 року одержала чистий прибуток в розмірі 6,9 млн грн. Його чистий дохід за зазначений період зріс на 15,6% - до 3,7 млрд грн. Минулий 2016 рік компанія закінчила зі збитком в 188 млн грн, збільшивши чистий дохід від реалізації послуг на 15% до 4,5 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X