ICU дозволили купити українську "дочку" російського залізничного оператора

20 лютого 2018, 17:47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Антимонопольний комітет України (АМКУ) 9. лютого дозволив інвестиційній групі ICU через кіпрську Aina Management Ltd придбати Трансгарант-Україна - дочірнє підприємство російського залізничного оператора Фірма Трансгарант з групи FESCO.

Про це повідомили в прес-службі Антимонопольного комітету України (АМКУ), передає Інтерфакс-Україна.

Так, регулятор дозволив Aina купити понад 50% у статутному капіталі Трансгарант-Україна.

Відео дня

Як повідомили в комітеті, компанія здійснює діяльність з управління корпоративними правами суб'єктів господарювання, пов'язаних з нею відносинами контролю, і входить до складу групи ICU.

Відзначається, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Згідно з даними джерел на ринку, ICU розглядала можливість спільного бізнесу з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо вантажних вагонів.


Трансгарант-Україна працює на ринку залізничних перевезень з 2003 року. Компанією здійснюються перевезення вантажів як залізницями України, так і в державах СНД і Балтії. Середньорічний обсяг перевезень вантажів становить понад 8 млн т.

Група FESCO (головна компанія - Далекосхідне морське пароплавство) - один з найбільших в Росії власників і операторів портової інфраструктури з залізничним і логістичним бізнесом. Основний вид діяльності - інтермодальні перевезення контейнерних вантажів.

Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять Інвестиційний капітал Україна, однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ Трійка Діалог Україна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X