IBM скоротить 10 тисяч співробітників в Європі - Bloomberg

25 листопада 2020, 17:44

Компанія IBM планує скоротити близько 20% співробітників компанії в Європі, щоб знизити витрати в повільно розвивається сервісному підрозділі.

Компанія IBM планує скоротити близько 10 тис. Робочих місць в Європі з метою знизити витрати в повільно зростаючому сервісному підрозділі і підготувати бізнес до відокремлення, пише Bloomberg з посиланням на джерела.

Відео дня

Найсильніше скорочення торкнуться Великобританію та Німеччина. Також масові звільнення заплановані в Польщі, Словаччині, Італії та Бельгії.

Про заплановані скорочення IBM оголосила на початку листопада на зустрічі з європейським представником профспілки робітників. За даними джерела видання, скорочення завершаться в першій половині 2021 року.

«Наші кадрові рішення приймаються для того, щоб забезпечити найкращу підтримку нашим клієнтам у використанні гібридної хмарної платформи на базі штучного інтелекту», - заявив прес-секретар компанії.

За даними Bloomberg, найсильніше постраждає бізнес IBM в сфері традиційних IT-послуг - управління центрами обробки даних клієнтів і інформаційна підтримка при установці, експлуатації та ремонті устаткування.

У жовтні IBM заявляла про плани розділити бізнес на дві різні компанії і зосередитися на своєму новому підрозділі гібридних хмарних обчислень і штучного інтелекту. У компанії сподіваються, що це допоможе їм повернути зростання доходів.

Повідомляється, що на початку року IBM вже скорочувала штат, але не розкрила тоді кількість звільнених. За даними видання, мова йде про тисячі працівників.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X