Відновити польоти. Асоціація повітряного транспорту створює медичний проїзний

24 листопада 2020, 10:52

В IATA оголосили, що знаходяться на завершальній стадії розробки медичного проїзного. Очікується, що впровадження IATA Travel Pass допоможе безпечного відкриття кордонів.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) оголосила, що знаходиться на завершальній стадії розробки медичного проїзного (IATA Travel Pass). Про це повідомляється на сайті організації.

Відео дня

Очікується, що поява медичного проїзного підтримає безпечне відкриття кордонів.

Уряди різних країн використовують тести на COVID-19 при відкритті своїх кордонів для мандрівників, щоб уникнути карантину для туристів як засобу обмеження ризиків поширення коронавірусу, відзначили в IATA.

«IATA Travel Pass буде керувати і перевіряти потік необхідної інформації про тестування або вакцини між державами, авіакомпаніями, лабораторіями і мандрівниками», - йдеться в повідомленні асоціації.

Над створенням медичного проїзного IATA працює спільно з міжнародним авіаційним холдингом International airlines group (об'єднує British Airlines і Iberia).

«Сьогодні кордони закриті подвійним замком. Тестування - це перший ключ, що дозволяє здійснювати міжнародні поїздки без карантинних заходів. Другий ключ - це глобальна інформаційна інфраструктура, необхідна для безпечного управління, спільного використання та перевірки даних про тести, зіставлених з ідентифікаторами мандрівників, відповідно до вимог прикордонного контролю », - заявив керівник IATA Олександр де Жуніак.

Випробування IATA Travel Pass плануються в кінці 2020 року, а повноцінний запуск - в першому кварталі 2021 року.

Нагадаємо, що Асоціація повітряного транспорту закликала уряди відкрити кордони для мандрівників через глибокої кризи в авіагалузі .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X