Шкода для 3 млрд людей. У Huawei розкритикували рішення США про обмеження поставок чіпів

18 травня 2020, 17:30
У Huawei заявили, що рішення США про обмеження поставок чіпів зашкодить 3 млрд людей.

У Huawei виступили проти рішення Міністерства торгівлі США, яке обмежує глобальні поставки чіпів для китайської компанії. Про це повідомляє прес-служба Huawei.

У компанії заявили, що це рішення є "неправомірним і згубним" і загрожує завдати шкоди галузі в усьому світі. У Huawei підкреслили, що нове правило поставок чіпів негативно позначиться на розширенні, обслуговуванні і безперервній роботі мереж вартістю в сотні мільярдів доларів, які китайська техно-компанія розгорнула в більш ніж 170 країнах.

Відео дня

Також в Huawei заявили, що обмеження на поставки чіпів відіб'ється на послуги зв'язку для більш 3 млрд людей, які користуються продуктами китайської компанії.

Також в китайській компанії заявили, що рішення уряду США щодо Huawei буде мати серйозні наслідки для значної кількості глобальних галузей.

"У довгостроковій перспективі воно позначиться на довірі і пошкодити співпраці в сфері напівпровідникової індустрії, від якої залежить чимало галузей. Це призведе до зростання конфліктів і втрат в цих областях", - йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що 15 травня адміністрація Трампа вжила заходів для блокування глобальних поставок чіпів для Huawei Technologies . Відзначається, що подібне рішення влади США зачепить не тільки Huawei, але і американські компанії, тому що Huawei буде розвивати власну ланцюжок поставок.

Через санкції США, найбільший контрактний виробник чіпів і ключовий постачальник Huawei тайванська TSMC, припинила приймати заявки від китайської компанії .

Китайська Huawei виявилася втягнутий в конфлікт з США в травні 2019 року, коли адміністрація Трампа внесла техно-компанію в "чорний список", обмеживши діяльність компанії на американському ринку і заборонивши американським держструктурам використовувати обладнання Huawei. У четвер, 14 травня, США продовжили санкції проти Huawei ще на рік .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X