Huawei стала лідером ринку отримавши $ 75 млрд допомоги від уряду Китаю — WSJ

26 грудня 2019, 11:56
Державна допомога дозволила Huawei встановлювати нижчі ціни на свою продукцію.

Китайська Huawei Technologies отримала $ 75 млрд фінансової допомоги від уряду Китаю, повідомляє The Wall Street Journal .

На думку WSJ держпідтримка дозволила Huawei стати лідером телекомунікаційної галузі. У виданні зазначають, що обсяг держпідтримки отриманої Huawei в рази перевищує обсяги допомоги, яку отримували конкуренти компанії.

Відео дня

Згідно з даними аналізу WSJ, китайський техно-гігант отримав від уряду $ 75 млрд у вигляді субсидій, кредитних ресурсів, податкових пільг і інших форм фінансової допомоги. Це дозволило Huawei встановлювати ціни нижче, ніж у конкурентів.

Найсуттєвішу частина допомоги, яка склала близько $ 46 млрд, компанія отримала у вигляді позик, кредитних ліній та іншої підтримки з боку держбанків. Податкові пільги дозволили Huawei заощадити близько $ 25 млрд в період з 2008 по 2018 рік.

Також Huawei отримав $ 2 млрд знижки на покупку землі і ще $ 1,6 млрд субсидій.

У Huawei стверджують, що компанія отримувала «Невеликі і не дуже» субсидії на власні дослідження. Також в компанії стверджують, що основна частина держпідтримки, в тому числі і податкові пільги, були доступні і для інших представників індустрії.

Нагадаємо, що недавно Huawei почала виробляти смартфони без комплектуючих з США .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X