Huawei дозволили брати участь в проєктах розгортання мереж 5G в Великій Британії, але наклали обмеження

28 січня 2020, 18:26

Таке рішення британський уряд прийняв попри заперечення з боку США.

Уряд Великої Британії дозволив китайської компанії Huawei брати участь в розгортання мереж 5G, але з певними обмеженнями. Про це повідомляє ВВС.

Зокрема, китайська компанія не зможе поставляти обладнання для обслуговування «особливо важливих» елементів мережі. Крім того, на обладнання від Huawei має припадати не більше 35% комплекту периферії мережі, яка включає радіощогли.

Відео дня

Устаткування Huawei не використовуватиметься поблизу військових баз і ядерних об'єктів.

Відзначається, що раніше держсекретар США Майк Помпео стверджував, що суверенітет Великої Британії може опинитися під загрозою, у разі допуску Huawei до розвитку мереж 5G.

Відзначається, що три з чотирьох мобільних операторів Великої Британії вже вирішили використовувати обладнання Huawei для розвитку 5G. Тепер двом з них доведеться знижувати залежність від китайського постачальника.

Нагадаємо, що в минулому році компанія Huawei виявилася втягнутою в протистояння США і Китаю в торговельній сфері. У травні США внесли Huawei в чорний список: американським держструктурам заборонили використовувати її обладнання. На думку американської влади, компанія займалася збором розвідувальної інформації на користь китайського уряду.

Через внесення в чорний список діяльність Huawei на американському ринку була значно обмежена.

На початку поточного року американські сенатори запропонували виділити більше $ 1 млрд на боротьбу з впливом Huawei в сфері 5G. Засоби пропонують виділяти компаніям, які займаються розробками в області 5G-технологій на базі відкритих стандартів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X