Huawei завершила будівництво першого заводу з виробництва чіпсетів

7 грудня 2020, 16:38

Китайська Huawei завершила будівництво свого першого китайського заводу з виробництва чіпсетів.

Китайська Huawei завершила будівництво свого першого заводу з виробництва чіпсетів Wuhan Huawei Optical Factory Project (Phase II) в Китаї. Про це пише китайське видання Gizmochina з посиланням на звіт компанії.

Відео дня

Загальна площа проєкту становить 208 900 кв. м. Відзначається, що це найбільша  R&D база компанії в центральному регіоні Китаю. 

Вона включає виробничий завод FAB, електростанцію CUB, завод програмного забезпечення PMD і деякі інші допоміжні об'єкти.

Завод дозволить китайському гігантові створити повну виробничий ланцюжок напівпровідників - від проектування мікросхем до їх виробництва. Як пише видання, це не єдиний подібний об'єкт від Huawei. Згідно з іншим звітом, компанія планує відкрити ще один завод з виробництва чіпсетів в Шанхаї. Він буде управлятися шанхайської науково-дослідницькою компанією від імені Huawei.

Незважаючи на те, що завод чіпсетів знаходиться в стадії будівництва, він не зможе конкурувати з нинішніми лідерами. У наступному році Huawei почне виробляти 45-нм чіпи, а до 2022 року перейде на 28-нм чіпсети. Це далеко не ті 5-нм чіпсети, які зараз використовуються на флагманських смартфонах преміум-класу.

Нагадаємо, що в травні цього року Сполучені Штати змінили один із стратегічних правил експорту, щоб блокувати поставки чіпів в Huawei Technologies. До введення санкцій США Huawei закупила у TSMC чіпів Tiangang з запасом мінімум на рік , щоб гарантувати постачання обладнання китайським телекомунікаційним операторам.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X