У Інтерпайпі заявили, що заборону на ввезення в РФ емальованого посуду з України пролобіював кримський завод

18 червня 2019, 13:30

Заборона на ввезення в РФ українського емальованого посуду, яка була введена у квітні 2019 року, пролобіював Керченський металургійний завод.

Про це сказав в ході прес-конференції Денис Морозов, директор з економіки та фінансів компанії Інтерпайп Віктора Пінчука, передає кореспондент НВ Бізнес .

«30% емальованого посуду ми поставляли в Росію. Удар по емальованому посуді був сильніше, ніж по трубах», - сказав він, відповідаючи на питання про вплив на бізнес компанії торгового ембарго, введеного Російською Федерацією.

Відео дня

Нагадаємо, що в квітні цього року Уряд Росії збільшив перелік товарів, які заборонено ввозити в РФ з України. В оновлений список, зокрема потрапив "Сталевий емальований посуд". (Абзац доданий після публікації новини - ред.)

Згідно офіційної звітності, виробництвом емальованого посуду в групі Інтерпайп займається ТОВ "Новомосковський посуд" - дочірнє підприємство "Інтерпайп Новомосковський трубний завод". (Абзац доданий після публікації новини - ред.)

За підсумками 2018 року компанія реалізувала такої продукції майже на 430 млн грн. (+ 11% рік до року). Основний ринок збуту - Україна, куди поставлено 48% від всього виробленого посуду. Частка російського ринку в 2018 році скоротилися до 23,8% проти 26,3% в 2017 році. При цьому в минулому році збільшилися поставки посуду в країни Євросоюзу. (Абзац доданий після публікації новини - ред.)

Нагадаємо, окупаційна влада Криму в березні 2017 року створили «Державне унітарне підприємство" Керченський металургійний завод, об'єднавши Керченський стрілочний завод і Керченський металургійний комбінат. Обидва заводи раніше належали структурам, пов'язаним з бізнесменом Рінатом Ахметовим.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X