У російського бізнесмена Бойко спростували причетність до покупки готелю Дніпро

21 липня 2020, 15:04
У компанії Finstar російського бізнесмена Олега Бойка спростували причетність до покупки готелю Дніпро за 1,1 млрд гривень.

В інвестиційній компанії Finstar заявили, що ні компанія, ні її власник Олег Бойко не мають відношення до придбання готелю Дніпро. Про це пресслужба холдингу відповіла в коментарі виданню Апостроф.

Відео дня

«Міжнародна інвестиційна компанія Finstar Олега Бойка не має відношення до придбання готелю Дніпро. Всі повідомлення щодо зв'язку з покупкою Олегом Бойко і афілійованими з ним компаніями готелю Дніпро не відповідають дійсності», - йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що 15 липня готель Дніпро була продана в ході аукціону за 1,11 млрд гривень. Покупцем на торгах стало ТОВ Смартленд.

Перемогло ТОВ Смартленд зареєстровано в 2013 році і займається наданням в оренду і експлуатацією власного і орендованого майна. Її власниками в держреєстрі вказані Олексій Ігунін (82,29% статутного капіталу) і Максим Терещук (17,71%), який також є директором компанії. Власники компанії не схожі на заможних бізнесменів, і, на думку опитаних НВ Бізнес експертів, привернуть сторонніх інвесторів. Детальніше про цю компанію читайте в нашому матеріалі .

Пізніше депутат від Слуги народу Андрій Холодов заявив, що вірогідним покупцем готелю в центрі Києва є російський ігровий магнат Олег Бойко. За словами депутата, директор і співвласник ТОВ Смартленд Максим Терещук має зв'язки з компаніями Бойко.

Компанія Finstar заснована в 1996 році. Її активи компанії оцінюються в $ 2 млрд. Компанії групи Finstar працюють більш ніж в 30 країнах світу: в Європі, США, Азії, Латинській Америці і на території колишнього СНД.

Готель Дніпро має 186 номерів, паркінг на 56 машиномісць, три конференц-залу, бізнес-центр, два ресторани, спа-центр. Загальна площа приміщень - 12,8 тис. Кв. м. Прибуток готелю за 2019 рік склав 284 тис. грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X